V NIEDZIELA WIELKANOCNA

28.04.2024 r.

1. W środę, rozpoczynamy miesiąc maj, poświęcony Najświętszej Maryi Pannie. Nabożeństwa majowe będą odprawiane po Mszy św. o godz. 18.00. W niedzielę i święta – z procesją wokół kościoła. Serdeczna prośba do mieszkańców naszej parafii o odnowienie i ozdobienie przydrożnych kapliczek. Jak w latach ubiegłych, będziemy chcieli odprawić nabożeństwo przy nich. To mówi o naszej tożsamości chrześcijańskiej, świadectwie i miłości do NMP.  Przez Maryję do Jezusa.
2. I czwartek miesiąca - modlitwy za kapłanów i o powołania do kapłaństwa po Mszy i nabożeństwie wieczornym.
3. W piątek ( 3 maja) – Uroczystość NMP Królowej Kolski. Porządek Mszy św. niedzielny. O godz. 10.00 Msza za Ojczyznę. Ze względu na uroczystość nie będzie odwiedzin chorych.
4. W I sobotę m-ca, o 6.25 różaniec a po mszy nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi i rozpoczęcie adoracji Najświętszego Sakramentu w kaplicy św. Józefa do 18.00.
5. We wtorek (7 maja) w naszej parafii o godz. 18.00 grupa młodzieży przyjmie sakrament bierzmowania z rąk J.E. ks. Bpa Marka Marczaka. Już teraz prośmy w modlitwie, w ich intencji, aby byli wierni swoim chrzcielnym i bierzmowanym zobowiązaniom.
6. W sakramentalny związek małżeński pragną wstąpić:
Łukasz Chober, kawaler, par. Świnice Warckie
Katarzyna Kubiak, panna, par. Świnice Warckie
Daniel Matusiak, kawaler, par. tutejsza
Żaneta Kołodziejczyk, panna, par. Wierzchy.
7. Za tydzień – taca gospodarcza.
8.  Polecam lekturze Niedzielę.
9. Wszystkim obchodzącym w tym tygodniu wszelkie jubileusze, urodziny czy imieniny składamy gratulacje, życzenia oraz zapewnienie o modlitwie.
10. W minionym tygodniu, z naszej parafii do wieczności odeszli: ś+p Zofia Rafalik, Henryk Kępka i Jan Patora. Wieczny odpoczynek…