NIEDZIELA WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO.

12.05.2024 r.

1. W dzisiejszą niedzielę,w naszej parafii dzieci z klas IV obchodzą rocznicę I Komunii Św. o godz. 10.30.
2. Trwa miesiąc maj, poświęcony Najświętszej Maryi Pannie. Nabożeństwa majowe są odprawiane po Mszy św. o godz. 18.00. W niedzielę i święta – z procesją wokół kościoła. W tym tygodniu, Msza św. z nabożeństwem majowym o godz. 19.00; w środę -  Góra Bałdrzychowska, w piątek – Byczyna, w sobotę –Klementów.
3. Jurto, w poniedziałek (13 maja) – pierwsze nabożeństwo fatimskie po Mszy św. wieczornej.
4. W następną niedzielę o godz. 10.00, pierwsza grupa dzieci przystąpi do I Komunii św. Odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych wraz ze spowiedzią św. w sobotę o godz. 10.00. Módlmy się już teraz w intencji dzieci oraz ich rodzin, aby z wiarą przyjęły Pana Jezusa w zbawczym darze Eucharystii.
5. Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież do scholi dziecięco-młodzieżowej (wszystkich pragnących śpiewać chwałę Panu Bogu) w piątki (przez miesiąc maj) o godz. 18.45 w salce w nowej wikariatce. Także grających na
wszelkich instrumentach do pomocy.
6. Na kościół zostały złożone ofiary; bezimiennie 500 zł, 50 zł i 20 zł. Serdeczna Bóg zapłać.
7. W najbliższy piątek od godz. 17.00 można uzyskać pomoc
psychologiczną w budynku dawnej wikariatki. Dyżur pełnić będzie ks. Dominik. Pomoc psychologiczna świadczona jest bezpłatnie.
8. Polecam lekturze Niedzielę.
9. Wszystkim obchodzącym w tym tygodniu wszelkie jubileusze, urodziny czy imieniny składamy gratulacje, życzenia oraz modlitewną pamięć.
10. W minionym tygodniu, z naszej parafii do wieczności odeszli: ś+p. Jan Felkowski, Stanisław Kałużny, Aleksandra Bednarek, Anna Wutka. Wieczny Nodpoczynek…